Ucelená jednorázová konzultace 

Zdravé jídlo není žádná věda, i když dnešní protichůdné informace, které se na nás odevšad valí, z něj vědu udělaly. I vy zjistíte, že je to v podstatě snadné. K tomu jen potřebujete informace. Při základní konzultaci se tedy dozvíte všechno, co potřebujete vědět k tomu, abyste jedli zdravě a udrželi si (nebo zredukovali) svoji váhu po celý život.

Jak konzultace probíhá? 

Abych si udělala představu o tom, co potřebujete, nejprve mi budete vyprávět vy. O vašem zdraví, způsobu stravování, možnostech, časové flexibilitě, pohybu... a o tom, co vás trápí nebo jaký je váš cíl. 

Podíváme se na váš stávající jídelníček, abych zjistila, co máte rádi a na něm konkrétně vám řeknu, kde chybujete. 

A pak vám budu povídat já. Řeknu vám, co našemu tělu škodí a jaké změny je potřeba udělat k tomu, abyste si udrželi zdraví, energii, vitalitu a stejnou váhu po celý život. Se základními principy zdravého stravování vás seznámím tak, abyste je snadno pochopili a mohli se jimi dlouhodobě řídit. Vysvětlím vám, jak probíhá trávení, jakou roli hraje při hubnutí kvalitní strava, výběr surovin, stav našich jater, střevní mikrobiom, hormony, pohyb, ale i spánek, stres a nastavení naší mysli. Projdeme si jednotlivé potraviny, abyste využívali energii "z kvalitních zdrojů". Při novém způsobu stravování nebudete počítat kalorie a už vůbec nebudete hladovět.

Někdo potřebuje ubrat tuky, někdo sacharidy, a všichni potřebujeme jíst základní a kvalitní suroviny, které vyživují naše tělo, dodávají mu prospěšné látky, zajišťují nám zdravé trávení i zažívání a udržují naše tělo v rovnováze.

Při konzultaci se také zaměříme na psychickou pohodu. To neznamená, že byste měli být happy od rána do večera a stresovat se ještě tím. Žijeme v reálném světě a někdy prostě úplně šťastní nejsme. Ale můžeme se naučit, jak pracovat se svými myšlenkami, jak lépe zvládnout stres, jak relaxovat a jak regenerovat. Protože i věda už pochopila, že psychika souvisí s naším trávením a tím pádem i s naším zdravím a váhou. 

Konzultace obsahuje:

  • Rozbor vašeho stávajícího jídelníčku
  • Principy zdravého stravování - co nám škodí, co prospívá
  • Sacharidy, tuky, bílkoviny - jak probíhá trávení, spalování a ukládání v těle
  • Seznámení s faktory, které ovlivňují váhu (hormony, stres, stav našich jater a střevního mikrobiomu)
  • Jakou roli hraje při trávení i redukce váhy psychika
  • Představení a společné zvolení směru, který je pro vás ten pravý 
  • Doporučená pohybová aktivita

Konzultace trvá 2 - 2,5 hodiny, podle vaší potřeby.

Cena 1 500 Kč

Úvodní konzultace včetně jídelníčku 

Většině z vás bude stačit úvodní konzultace a nasměrování. Pokud se o zdravý životní styl zajímáte a jen tápete, po konzultaci si utřídíte informace a budete vědět, jak se dál stravovat, abyste si udrželi zdraví i váhu. Můžeme se pak znovu potkat při kontrolní konzultaci a zkontrolovat, jestli někde nechybujete a jestli je vaše cesta správná.

Pokud ale potřebujete pro začátek pomocnou ruku, ráda vám sestavím jídelníček. Tak, aby byl pro vás efektivní, snadno udržitelný a aby vám chutnal. Protože naším společným cílem je změnit váš způsob stravování jednou provždy, ne jen krátkodobě. 

Jídelníček je na 21 dní, obsahuje seznam potravin, které potřebujete nakoupit předem a pak na každý týden.

Jídelníček sestavuji pouze ve spojení s konzultací nebo po absolvování mého semináře, protože mým, i vaším cílem není krátkodobá dieta, ale zdravý životní styl.


Cena jídelníčku včetně úvodní konzultace

2 500 Kč 

Kontrolní konzultace 

Pokud si nebudete v něčem jistí nebo si budete chtít potvrdit, že se stravujte správně, můžeme se potkat znovu, při kontrolní konzultaci. Opět projdeme vaše stravování a váš nový životní styl, abychom odhalili případné nevědomé chyby. A pokud je vaším cílem hubnutí, pak zhodnotíme, doplníme nebo upravíme stravovací plán, abychom se posunuli ještě dál.

Další případné kontrolní konzultace jsou co do počtu, tak obsahově individuální, odvíjejí se od vašich potřeb.

Kontrolní konzultace trvá 45 minut - 1 hodinu, podle vaší potřeby.

Cena 600 Kč

Těším se na naši vzájemnou spolupráci a na to, že se stanu součástí vaší změny na cestě za zdravějším životem.