Jednorázová konzultace 

Při základní konzultaci se dozvíte všechno, co potřebujete vědět k tomu, abyste jedli zdravě a udrželi si nebo zredukovali svoji váhu. 

Jak konzultace probíhá? 

Nejprve mi budete vyprávět vy. O vašem zdraví, způsobu stravování, možnostech, časové flexibilitě, pohybu... a o tom, co vás trápí nebo jaký je váš cíl. 

Uděláme rozbor vašeho stávajícího jídelníčku. Řekneme si, co našemu tělu škodí a jaké změny je potřeba udělat k tomu, abyste si udrželi zdraví, energii, vitalitu a stejnou váhu po celý život. Se základními principy zdravého stravování vás seznámím tak, abyste je snadno pochopili a mohli se jimi dlouhodobě řídit. Vysvětlím vám, jak probíhá trávení, jakou roli hraje při hubnutí kvalitní strava, výběr surovin, stav našich jater, střevní mikrobiom, hormony, pohyb, ale i spánek, stres a nastavení naší mysli. Projdeme si jednotlivé potraviny, abyste využívali energii "z kvalitních zdrojů". Při novém způsobu stravování nebudete počítat kalorie a už vůbec nebudete hladovět.

Někdo potřebuje ubrat tuky, někdo sacharidy, a všichni potřebujeme jíst základní a kvalitní suroviny, které vyživují naše tělo, dodávají mu prospěšné látky, zajišťují nám zdravé trávení i zažívání a udržují naše tělo v rovnováze.

Při konzultaci se také zaměříme na psychickou pohodu. To neznamená, že byste měli být happy od rána do večera a stresovat se ještě tím. Žijeme v reálném světě a někdy prostě úplně šťastní nejsme. Ale můžeme se naučit, jak pracovat se svými myšlenkami, jak lépe zvládnout stres, jak relaxovat a jak regenerovat. A to vás bude bavit!

Konzultace obsahuje:

  • Rozbor vašeho stávajícího jídelníčku
  • Principy zdravého stravování - co nám škodí, co prospívá
  • Sacharidy, tuky, bílkoviny - jak probíhá trávení, spalování a ukládání v těle
  • Seznámení s faktory, které ovlivňují váhu (hormony, stres, stav našich jater a střevního mikrobiomu)
  • Jakou roli hraje při trávení i redukce váhy psychika
  • Představení a společné zvolení směru, který je pro vás ten pravý 
  • Doporučená pohybová aktivita

Konzultace trvá zhruba 2 hodiny, ale v podstatě je časově neomezená.

Cena 1 200 Kč


Někomu z vás bude stačit úvodní konzultace a nasměrování. Pokud se o zdravý životní styl zajímáte a jen tápete, po konzultaci si utřídíte informace a budete vědět, jak se dál stravovat, abyste si udrželi váhu i zdraví.
Můžeme se pak znovu potkat a zkontrolovat, jestli někde nechybujete a jestli je vaše cesta správná.

Úvodní konzultace včetně jídelníčku na míru

Osobně preferuji poradenství na základě úvodní konzultace a případně následné kontrolní konzultace. Věřím, že jakmile pochopíte, které potraviny zařadit a které naopak vynechat, kdy a jak správně jíst a co konkrétně je pro vás a vaše tělo to pravé (a k tomu se po konzultacích dostaneme), mohl by vás jídelníček spíše omezovat.

Každý jsme ale jiný a moje zkušenost je taková, že někteří z nás naopak potřebují jakýsi režim a přesný plán. V tom případě vám ráda sestavím jídelníček individuálně na míru. Tak, aby byl pro vás efektivní, snadno udržitelný a aby vám chutnal. Protože naším společným cílem je změnit váš způsob stravování jednou provždy, ne jen krátkodobě. Budete hubnout zdravě a s chutí.

Jídelníček sestavuji pouze ve spojení s konzultací nebo po absolvování mého semináře, protože mým, i vaším cílem není krátkodobá dieta, ale zdravý životní styl.


Cena jídelníčku na 14 dní včetně úvodní konzultace a tipů na jídla na další dny

2 200 Kč

Kontrolní konzultace 

Znovu projdeme vaše stravování a váš nový životní styl, abychom odhalili případné nevědomé chyby. Zhodnotíme vaše výsledky a doplníme nebo upravíme stravovací plán, abychom se posunuli ještě dál.

Další případné kontrolní konzultace jsou co do počtu, tak obsahově, individuální, odvíjejí se od vašich potřeb.

Kontrolní konzultace trvá 45 minut - 1 hodinu, podle vaší potřeby.

Cena 550 Kč

Těším se na naši vzájemnou spolupráci a na to, že se stanu součástí vaší změny na cestě za zdravějším životem.