prožitkový seminář pro matky a dcery

17.09.2022

Seminář Kačky Marešové "Rozkvétající žena: Hravě a zdravě o menstruaci a ženském cyklu" dívky laskavým a praktickým způsobem seznamuje se všemi tématy, o kterých se nám veřejně špatně mluví.

Termín: 17.9. 14:00 - 18:00

Přijďte si užít báječný den se svými dcerami. Pomůžeme jim společně projít si náročným obdobím dospívání a hledání sama sebe, pochopit změny, kterými v tomto období prochází naše tělo i psychika, naučit se přijmout a milovat sama sebe, a zamilovat si svou menstruaci i proměnlivost.

To vše interaktivní a hravou formou, kdy si zakusí cykličnost a související témata doslova na vlastní kůži, pomocí hudby, tance, příběhů, povídání a tvoření.

Od kdy je kurz pro dívky vhodný? Odpověď lektorky:

Obecně doporučuji od 7 let, nicméně v podstatě žádná spodní (ani horní) hranice neexistuje. Dnes se běžně stává, že dívky začnou menstruovat v 9 letech a jsou případy, kdy se menstruace dostaví už v 7 letech. Takže není čas ztrácet čas J A nikdy není moc brzy začít dceru/vnučku/svěřenkyni/žákyni s tímto tématem seznamovat.

Věřím, že každá dívka či žena si v tom najde to svoje, ať jí jsou 4 roky, 20 nebo třeba i 50. Navíc ze svých kurzů i osobního života mám zkušenost, že čím dřív se dívka s těmito tématy začne seznamovat, tím je to pro ni přirozenější. Malé holčičky ještě nejsou zaneseny všemi těmi stereotypy a mýty o menstruaci, které stále ve společnosti panují, a tak vše přijímají mnohem snáze, otevřeněji a s mnohem větším nadšením než třeba dívky v pubertě.

A pokud se chcete dozvědět více, klikněte sem: https://katkamaresova.cz/rozkvetajici-zena-hrave-a-zdrave-o-menstruaci-a-zenskem-cyklu/

V případě dotazů kontaktujte lektorku Kačku Marešovou na emailu katerina.mares@email.cz


Cena: 2150 Kč pro matku s dcerou. Pokud přijdete se dvěma dcerami, cena se nenavyšuje.

Platba 1000 Kč předem, zbytek v hotovosti na místě. Závazné přihlášky přes email nebo telefon (stačí sms) https://www.zivotnibalanc.cz/kontakt/